Τετάρτη 18/12, στις 15:00 καλούμε στο Δημαρχείο Χανίων για το θέμα της προσπάθειας ξενοδοχοποίησης στο Λόφο Καστέλι και ενάντια στην καταστολή της Κατάληψης Rosa Nera. Καλούμε κάθε αγωνιζόμενο άνθρωπο, τις συλλογικότητες, τα σωματεία και τις πολιτιστικές ομάδες με τις οποίες συναντηθήκαμε στις δράσεις των τοπικών κινημάτων.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Πρόγραμμα για τον Ιανουάριο.
Από την συνέλευση ατόμων και συλλογικότητων που έγινε στις 11/9 με αφορμή το κάλεσμα της κατάληψης Rosa Nera αποφασίστηκαν τα εξής: ΑΝΟΙΧΤΗ […]
https://pat61.squat.gr/